همکاری با آیرانز | سامانه سرویس دربستی

همکاری با آیرانز

شما مدیران شرکت های حمل و نقل مسافربری و رانندگان محترم و همچنین شرکت های گردشگری و لیدرهای تور می توانید همکاری خود را با آیرانز از طریق فرم تعبیه شده در این صفحه اعلام بفرمایید.
شما متقاضیان محترم با تکمیل فرم همکاری با آیرانز تمایل خود را برای مشارکت در انواع خدمات آیرانز اعلام می دارید.

قوانین همکاری با آیرانز - ویژه سرویس های دربستی اتومبیل

تعهد انجام سرویس

در صورت قبول سرویس و واگذاری آن توسط آیرانز ، مالک و یا راننده مربوطه حق انصراف سرویس را نخواهد داشت . در صورتیکه بنا به دلایل موجه امکان انجام سرویس را نداشته باشد مراتب را در اسرع وقت به آیرانز اعلام تا نسبت به هماهنگی با جایگزین اقدام گردد .
راننده بدون هماهنگی با آیرانز حق جایگزین فرستادن سرویس پذیرش شده را ندارد . تمامی اتفاقات در طول سفر بر عهده شخص مالک و یا راننده ای است که آیرانز آن سرویس را به ایشان واگذار کرده است .
چنانچه زمان اعلام انصراف به اندازه ای کم باشد که امکان اعزام جایگزین توسط آیرانز ممکن نباشد راننده مربوطه میبایست با هماهنگی آیرانز نسبت به جایگزین نمودن خودروی دیگر با قیمت و شرایط توافق شده اقدام نماید .

در صورتیکه احراز گردد انجام ندادن سرویس توسط راننده عمدی بوده باشد قطعا آیرانز از ادامه همکاری با مالک و راننده مربوطه خودداری خواهد نمود و در صورت بروز هرگونه خسارت مالی و ... به آیرانز و یا مشتری، راننده مذکور مجاب به پرداخت خسارت وارده میباشد در غیر اینصورت از طریق مراجع قضائی اقدام خواهد شد .

فرم همکاری با آیرانز

تکمیل تمامی فیلدهایی فرم ، الزامی است.

بعد از تکمیل و ارسال فرم،در اسرع وقت با شما تماس گرفته می شود.

لطفا شماره تلفن همراه خود را بصورت کامل(11 رقم) درج نمایید.

بعد از ثبت فرم همکاری هماهنگی های لازم با شما صورت خواهد گرفت.

همکاری با آیرانز

لطفا دقت بفرمایید: در بخش توضیحات تکمیلی فرم

- اگر متقاضی همکاری در انجام سرویسهای دربستی و یا ایاب و ذهاب روزانه هستید لطفا نوع اتومبیل و اطلاعات اولیه را در بخش توضیحات تکمیلی فرم مرقوم بفرمایید.

- اگر متقاضی همکاری در بخش تورهای گردشگری هستید لطفا اطلاعات کوتاهی از سوابق و نوع همکاری خود را در بخش توضیحات تکمیلی فرم مرقوم بفرمایید.

لطفا این فیلد را تکمیل نمایید.
لطفا این فیلد را تکمیل نمایید.
لطفا این فیلد را تکمیل نمایید.
لطفا این فیلد را تکمیل نمایید.