مجوزهای آیرانز | نماد اعتماد الکترونیک

مجوزهای آیرانز

تیم آیرانز در راستای افزایش اعتماد کاربران عزیز به خدمات ارائه شده توسط آیرانز (رزرو سرویس اتومبیل دربستی)،نسبت به اخذ مجوزها و نمادهای پرداخت آنلاین و هم چنین ثبت وب سایت در سامانه های معتبر کشوری اقدام نموده است که با نهایی شدن هر مجوز،نماد و لوگو مربوطه در این صفحه نمایش داده می شود.

نماد اعتماد پرداخت آنلاین زرین پال | پرداخت معتبر

زرین‌پال اولین پرداخت‌یار پیشگام در ایران است که با سبک و استاندارد جدید در پرداخت آنلاین، مناسب‌ترین سرویس پرداخت الکترونیک برای تمام کسب‌وکارهای آنلاین و آفلاین می‌باشد و همکاری گسترده ای با بانک های دولتی و خصوصی دارد.
با وجود نماد اعتماد زرین پال در وب سایت آیرانز،با اطمینان فاکتور سرویس خود را از طریق یکی از درگاههای بانکهای معتبر و عضو شتاب کشور پرداخت کنید.

logo-samandehi

ثبت در سامانه وزارت ارشاد | ساماندهی

ثبت وب سایت آیرانز در وب سایت ساماندهی و دریافت نشان ملی ثبت(رسانه دیجیتال) از
مرکز فناوری های اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
این سامانه جهت ثبت رسمی وب سایت ها بوده که زیر نظر وزارت ارشاد اقدام به صدور مجوزهای مرتبط با کسب و کار تارنماها می نماید.
کد شامد وب سایت آیرانز : 1-1-764238-65-0-1

eanjoman-airanz.png

عضو انجمن کسب و کارهای اینترنتی

به استناد ماده 131 قانون کار جمهوری اسلامی ایران و در اجرای آیین نامه انجمن های صنفی و کانون های مربوط و به منظور حفظ حقوق و منافع مشروع و قانونی و بهبود وضع اقتصادی کارفرمایان که خود متضمن حفظ منافع جامعه نیز می باشد ، این انجمن صنفی تشکیل می گردد.
پیگیری حقوقی مربوط به کسب و کار های اینترنتی، توسعه خرید اینترنتی در کشور، ارائه راهکار های فنی جهت تسهیل در خرید اینترنتی و ... از موارد کاری انجمن کسب و کارهای اینترنتی می باشد.